سفارش آنلاین تنظیم طرح توجیهی و اقدام برای استارتاپ ویزا از طریق جذب سرمایه‌گذار

از این که شرکت افق نیکان، تنها شرکت پژوهشی فعال و دارای مجوز از پارک علم و فناوری در زمینه خرید و ثبت اختراع را برای انجام امور استارتاپ ویزا انتخاب کرده‌اید سپاسگزاریم. پیش از تکمیل فرم و ارسال اطلاعات مورد نیاز، ابتدا موارد زیر را به دقت مطالعه کنید. چنانچه پیش از ثبت سفارش سؤالی دارید، کارشناسان پشتیبانی افق نیکان به صورت چت آنلاین در همین صفحه، و یا با شماره تلفن‌های 02188522824 و 02188522842 در خدمت شما هستند.

اسناد و مدارک محرمانه

اسناد و مدارک محرمانه مربوط به اختراع و اطلاعات مندرج در آنها که در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد منحصراً به منظور اطلاع از نحوه ثبت اختراع به نام متقاضی است و صیانت از اطلاعات افشا شده در مورد اختراع بر عهده متقاضی است و شرکت مکلف است تحت شرایط زیر در خصوص اسناد و مدارک مزبور اقدام نماید:

1) شرکت مکلف است اسناد و مدارک مزبور و کلیه اطلاعات مندرج در آنها را صرفاً در موارد تعیین‌شده از سوی متقاضی، نظیر ثبت اختراع و ثبت بین‌المللی اختراع و درخواست سرمایه‌گذاری به کشور هدف و اخذ ویزای مهاجرتی از طریق اختراع یا نوآوری مورد استفاده قرار دهد.

2) شرکت و کارشناسان مربوطه حق افشاء اطلاعات ارائه‌شده از زمان این قرارداد تا اخذ دعوت‌نامه و ویزا به شخص ثالث یا شرکت دیگری را به عنوان واسطه یا شرکت‌های مهاجرتی خارج از چهارچوب شرکت را ندارند و هرگونه افشا در این مدت بر عهده کارگزاری نیکان خواهد بود.

مدارک تحویل‌شده به شرکت در زمان عقد قرارداد به شرح زیر است:

  1. اصل و اسکن شناسنامه و کارت ملی متقاضیان
  2. اصل مدارک تحصیلی و مدرک زبان
  3. اصل و اسکن پاسپورت ایرانی با حداقل 4 سال اعتبار در ماه سوم قرارداد
  4. مدرک فنی و گواهی عدم‌سوءپیشینه

مدت زمان اعتبار قرارداد

1) پس از دریافت اسناد و مدارک، شروع فرآیند با ثبت اظهارنامه اختراع در ایران خواهد بود و تا اخذ ویزا 12 ماه از زمان امضا قرارداد تا اخذ دعوت‌نامه و ویزا است.

2) در طول مدت قرارداد، مشاوره در قالب و چهارچوب قرارداد رایگان بوده و حق‌الزحمه‌ای از این بابت به شرکت تعلق نمی‌گیرد.

مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت

مبلغ کل قرارداد 8000 دلار آمریکا است.

  1. مبلغ 1600 دلار در هنگام عقد قرارداد و به عنوان پیش‌پرداخت.
  2. قسط اول به میزان 3200 دلار آمریکا چهار ماه پس از عقد قرارداد
  3. قسط دوم به میزان 3200 دلار آمریکا در تاریخ اخذ نامه موافقت سرمایه شرکت سرمایه‌گذار است که به صورت کتبی به متقاضی ابلاغ خواهد شد.

توضیح: در صورت عدم‌پرداخت هر کدام از اقساط توسط متقاضی ظرف مدت 20 روز از تاریخ تعیین‌شده، شرکت می‌تواند ضمن فسخ قرارداد از ادامه روند پرونده انصراف داده و نسبت به مطالبه هزینه‌ها و حق‌الزحمه کارهای صورت‌پذیرفته اقدام نماید و از ارائه اسناد و مدارک متقاضی تا تسویه حساب کامل خودداری نماید.

سایر هزینه‌ها

سایر خدمات اضافه در صورت درخواست از سوی متقاضی از قبیل نفرات خانواده (که به ازای هر نفر 70 دلار جهت ترجمه و ارسال مدارک به کشور هدف جهت تشکیل پرونده است) هزینه خدمات نیز همزمان با اجرا و ثبت خدمات مذکور پرداخت می‌گردد. این قرارداد برای انجام امور یک خانواده است که در صورت اضافه شدن درخواست‌کننده، قراردادی متمم به همین میزان خواهد داشت.

شرح خدمات کارگزاری نیکان

1) تهیه تمامی مدارک مورد نیاز جهت رسیدن به ویزای اقامتی کشور هدف از قبیل بیزینس‌پلن و دفاعیه‌های اختراع و نقشه‌های فنی و فلوچارت.

2) پرداخت تمامی هزینه‌های جاری پرونده از قبیل ترجمه تمامی مدارک ذکر شده و بیزینس‌پلن.

3) اِعطای چارت کامل اتفاقات پیش‌رو از زمان امضای قرارداد تا اخذ ویزای اقامت به پیوست قرارداد و حرکت با زمان‌بندی در مسیر چارت ارائه شده.

4) انجام تمامی امور ذکر شده در تعهدات کارگزاری بدون واسطه یا حق‌العمل‌کاران فعال در این زمینه صورت خواهد پذیرفت.

5) مذاکره با شرکت‌های سرمایه‌گذاری اعلام‌شده در سایت و توضیح و ارائه دفاعیات برای قبول سرمایه‌گذاری بر روی اختراع به عنوان یک استارتاپ.

 6) مراحل اصلی پروسه شامل: تهیه و تنظیم مدارک اختراع ثبت‌شده، تهیه نقشه‌های فنی و صنعتی اختراع در صورت لزوم، تهیه بیزینس‌پلن درخواست شده، تهیه فلوچارت‌های مالی، تهیه دفاعیه اختراع، مذاکرات با تمامی شرکت‌های معرفی شده به عنوان شرکت‌های سرمایه‌گذار بر استارتاپ‌ها، اخذ رسید پذیرش جهت سرمایه‌گذاری بر روی طرح توسط شرکت‌های سرمایه‌گذاری، مشخص شدن وقت سفارت و اعطای دعوت‌نامه به متقاضی جهت ارائه به سفارت و اخذ ویزا، پایان کار و قرارداد است.

تعهدات متقاضی

1) متقاضی مکلف است کلیه مدارک مورد نیاز از قبیل اصل یا اسکن پاسپورت متقاضی و خانواده، اصل یا اسکن مدارک تحصیلی و فنی متقاضی و خانواده، و اصل شناسنامه و کارت ملی تمامی افراد را در زمان مشخص‌شده در زمان عقد قرارداد به این شرکت تحویل دهد. صحت درست بودن مدارک بر عهده متقاضی است و نحوه تحویل‌دهی مدارک می‌تواند به صورت دستی (حضوری) با اخذ رسید از نماینده، و یا از طریق ارسال پست الکترونیکی (ایمیل) است.

2) متقاضی متعهد شده است که تمامی افراد دارای پاسپورت جمهوری اسلامی ایران می‌باشند و شرایط زیر را دارا است و متقاضی و هیچکدام از اعضای خانواده ممنوع‌الخروج از کشور نمی‌باشند یا ممنوع الورود به کشور هدف نمی‌باشند؛ تمامی اعضا بدون هیچگونه سوءسابقه کیفری بوده و متعهد به اخذ گواهی عدم‌سوءپیشینه تا 4 ماه بعد از عقد قرارداد است.

3) متقاضی متعهد است نسبت به اخذ مدرک زبان با نمره حداقل مورد قبول کشور هدف تا 4 ماه بعد از تاریخ عقد قرارداد و تسلیم مدرک به شرکت جهت تکمیل پرونده اقدام کند.

4) چنانچه متقاضی به هر دلیلی مدارک لازم را برای انجام امور اخذ ویزا در زمان مقرر تحویل کارشناس پرونده خود ندهد و پرونده مشمول زمان شود، اعتراض متقاضی به دلیل عدم‌همکاری در ارائه مدارک جهت انجام امور اخذ ویزا مسموع نخواهد بود و شرکت حق فسخ یک‌طرفه قرارداد را داشته و هیچ مبلغی قابل عودت نیست.

5) متقاضی ثبت هیچگونه دخالتی در امر ثبت یا ارسال درخواست از طریق شماره اظهارنامه و رمز عبوری که در اختیار او قرار گرفته بدون هماهنگی با شرکت در روند بررسی پرونده خود را ندارد.

6) در صورت افشا نکردن یا پنهان کردن نوآوری و ادعای اختراع توسط متقاضی و کسر در دفاعیات یا رد اختراع به همین دلیل، عواقب آن بر عهده متقاضی ثبت است.

تعهدات شرکت

1) شرکت حق هیچگونه انتقال مادی و یا انتقال حقوق متعلقه بر اختراع را کلا یا جزئاً و نیز ثبت اختراع و ادعانامه در مراجع زیربط در هیچ یک از نقاط دنیا را با نام خویش در هیچ زمانی ندارد. ضمنا متقاضی به عدم‌انتقال حقوق مورد اشاره و نیز عدم‌ثبت‌اختراع در ایران، امریکا یا اروپا پیش از انعقاد قرارداد اقرار نموده است.

2) در این قرارداد شرکت متعهد می‌شود که علاوه بر انجام تمامی مراحل ثبت، اقدام به اخذ تأییدیه طرح توجیهی از یکی از شرکت‌های مشخص شده در وبسایت کشور هدف (فرشته‌های سرمایه‌گذار) اقدام کند و اصل تأییدیه را در اختیار متقاضی قرار دهد.

3) در این قرارداد تمامی هزینه‌های اخذ تأییدیه طرح توجیهی و تهیه و تنظیم طرح توجیهی و بیزینس‌پلن بر عهده این شرکت بوده و مشاوره در امر تجاری‌سازی و استفاده از تسهیلات دولتی و غیردولتی یا تأسیس شرکت به صورت رایگان در اختیار متقاضی قرار خواهد گرفت.

حقوق متقاضی

1) به موجب این قرارداد جمیع حقوق مرتبط بر کلیه مطالب، نمودار‌ها، نقشه‌ها، عکس‌ها، اسلاید‌ها، گزارش‌ها و نیز ضمائم به اختراع موضوع قرارداد متعلق به متقاضی است و نماینده هیچ‌گونه حقی در این خصوص ندارد.

2) حقوق انحصاری نشر، پخش، عرضه و اجرای طرح موضوع قرارداد و حق بهره‌برداری مادی از اختراع، کلا در اختیار متقاضی است. متقاضی هرگونه دخل و تصرف در مندرجات اختراع را از قبیل تغییر عناوین، مطالب، تجزیه و تحول بکارگیری آن بر حسب صلاح‌دید خود دارد.

فسخ قرارداد

1) اگر متقاضی در هر مرحله از روند اظهارنامه به هر دلیل تصمیم به فسخ قرارداد بگیرد، با توجه به اینکه هزینه تنظیم بیزینس‌پلن پنج هزار دلار است، شرکت می‌تواند قسط دوم خود در قرارداد را از متقاضی مطالبه کند.

2 ) در صورت عدم‌پذیرش طرح به عنوان استارتاپ برای شرکت‌های سرمایه گذار کانادایی، شرکت هیچ‌گونه حقی در مطالبه قسط دوم نداشته و در صورت اخذ تمامی مبلغ به دلار به متقاضی عودت داده خواهد شد و این قرارداد ساقط است.

3) در صورتی که قوه قهریه انجام این قرارداد را برای یکی از طرفین غیرممکن سازد، طرف مقابل می‌تواند این اعلام را به‌عنوان ختم (فسخ) قرارداد تلقی نماید. توضیح اینکه مراتب مندرج در این بند لزوماً به نحو مکتوب باید از ناحیه هر یک از طرفین قرارداد به اطلاع طرف مقابل برسد و از مصادیق قانونی قوه قهریه تلقی شود.

ارسال اطلاعات

لطفاً پس از مطالعه دقیق بندهای فوق، اطلاعات مورد نیاز برای اقدام به استارتاپ ویزا را از طریق فرم زیر ارسال نمایید.

لطفاً توجه داشته باشید ارسال فیلدهای ستاره‌دار ضروری است.

هزینه پیش‌پرداخت مشاوره استارتاپ ویزا، مبلغ 200,000 تومان است. پس از تکمیل فرم، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد.

  • قیمت: 200,000 تومان
    (از بابت پیش‌پرداخت مشاوره استارتاپ ویزا)