ثبت شرکت در عراق
ثبت شرکت

ثبت شرکت در عراق (صفر تا صد)

ثبت شرکت در عراق چه مزایایی دارد؟

ثبت شرکت درعراق این امتیاز را به شما می دهد تا در مناقصات و مزایدات به شکل رسمی مشارکت داشته باشید و در صورت برنده شدن عقد منعقد کنید. شرایط بی نظیر برای ثروتمند شدن در کشور عراق است.

 کشور عراق با واحد پولی دلار معامله می کند و ارزش پولی این کشور دینار است که در ده سال گذشته به شکل معجزه از ریال ایران پیشی گرفته است. کشور عراق یک کشور نفت خیز و بسیار ثروتمند است. تمام کشورهای ابر قدرت اقتصادی به دنبال انعقاد عقد با این کشور هستند.  از همه مهمتر مردم بسیار مهمانوازی دارد و زبان فارسی را خوب می دانند، معادن نفت و گاز و حتی در تولید خرما مقام اول برتر دنیا را دارد. از لحاظ امنیتی این کشور بعد از نابودی  داعش  بسیار امن و مرکز تجارت و سیاحت شده است. کشور عراق از لحاظ آثار باستانی و سیاحت و زیارت سالانه میلیون ها گردشگر دارد و از  تمام دنیا  وارد عراق می شوند . بنابراین ثبت شرکت درعراق این امکان را به شما می دهد تا ثروتمند شوید. اگر تاکنون اقدام نکرده اید، همین الان ثبت شرکت در عراق را شروع کنید.

ثبت شرکت در سلیمانیه :

ثبت شرکت  عراق  در شهر سلیمانیه به ثبت می رسد. شهر سلیمانیه  عراق به  عروس کشور عراق معروف است. این شهر  یکی از شهرهای کردستان عراق و یکی از مراکز خود  مختاری کردستان  به شمار می آید. شهر سلیمانیه کردستان عراق از امن ترین شهرهای عراق و یک شهر صنعتی محسوب می شود و مرکز اسکان رهبران کردستان و بزرگان عراق است. شاید یکی از دلایل امن بودن  این شهر وجود رهبران عراق در این شهر است. شهر سلیمانیه عراق از لحاظ اقتصادی هر روز رونق بیشتری می گیرد و مردم این شهر ثروتمندتر می شوند. شهر سلیمانیه  عراق مرکز خرید و فروش و داد و ستد تجاری است، ثبت شرکت در عراق می تواند شما را اموراقتصادی  این شهر جای دهد. امروزه بین ترک ها و ایرانیها در بازار سلیمانیه  رقابت وجود دارد که ترک ها در این شهر بیشتر پیشی گرفته اند.                                       

                                              

ثبت شرکت در اربیل عراق:

شهر اربیل هم از لحاظ عمرانی و هم از لحاظ اقتصادی و تجاری با شهر سلیمانیه  رقابت می کند . این شهر یکی از شهر های بزرگ صنعتی کردستان عراق است و اگر وارد این شهر شوید از لحاظ زیبایی بیشتر شبیه شهرهای ترکیه می باشد.  تاجران  زیادی در این شهر تبادل تجاری می کنند و این شهر به عنوان شهر توریستی و سیاحتی نیز به شمار می آید. ثبت شرکت در اربیل کاربرد زیادی دارد و باعث ثروتمند شدن شما خواهد شد. شرایط بی نظیر برای ثروتمند شدن در شهر اربیل  موجود می باشد. شهر اربیل برای انعقاد قرار داد فوق العاده است.  در صورت پیروزی در مناقصات  یا مزایدات  سود  آوری بالایی خواهد داشت. اکثر افرادی که در شهر اربیل دست به کار اقتصادی می زنند مایل هستند که این کار ادامه پیدا کند.          

 ثبت شرکت در کردستان عراق:

  بعد از سقوط صدام حسین کردهای عراق توانستند یک امتیاز بزرگ اقتصادی و سیاسی در قانون  کشور  پیدا کنند و آن امتیاز همان  خود مختاری کردستان است. برای همین است که کردها توانستند هم اربیل و هم  سلیمانیه را با فروش گاز و نفت این دو شهر متحول سازند.  امروز این دو شهر به عنوان مراکز اقتصادی دنیا تبدیل شده اند و مرکز استقبال از دیپلمات خارجی  می باشد. ثبت شرکت در کردستان عراق می تواند شما را در موقعیت تجاری این دو شهر جای دهد. ثبت شرکت در عراق می تواند مزایای خوبی داشته باشد  و از جمله این مزایا حق ورود و خروج با  ویزای  طولانی مدت است.

رابطه سیاسی خوب بین دو کشور ایران و عراق:

  مشترکات زیادی  از لحاظ نژادی و زبانی و مذهبی بین دو کشور وجود دارد، لذا بهترین زمان برای سود آوری و کار اقتصادی و ثبت کشور در عراق مهیا می باشد. ایرانیان هم هر ساله به شکل میلیونی وارد عراق می شوند،  بسیاری از دانشجویان عراقی در کشور ایران درس می خوانند و ایرانیها از سوی دولت و ملت عراق حمایت می شوند و دارای جایگاه ممتازی هستند. بنابراین همه امکانات فراهم است، تا شما برای ثبت شرکت در عراق اقدام نمایید.

شرایط بی نظیر و استثنائی در ثبت شرکت در عراق:

 شرایطی کاملا استثنائی جهت ثبت شرکت در عراق وجود دارد و ممکن است حتی در کشور ایران نباشد.  این شرایط آسان و بی نظیر و کاملا فوری  است . یک عدد پاسپورت که شش ماه تا پایان انقضاء وجود داشته باشد. علاوه بر آن کارت ملی جدید و سه نسخه وکالت نامه محضری و  آخرین مدرک تحصیلی و پرداخت هزینه ثبت شرکت می باشد. برای گرفتن مشاوره با  وکیل خود تماس گرفته و از موضوعات مختلف و مزایای ثبت شرکت اطلاعات کسب کنید

سود آوری بالا در ثبت در شرکت عراق

ثبت شرکت عراق به منزله عراقی بودن شرکت شما خواهد بود و شرکت شما  حتی می تواند در کشورهای عربی دیگر اقدام به مشارکت در مناقصه و مزایده نماید.

با این شرکت می تواند در پروژه های عمرانی، أخذ اقامت دائم ، امکان یا خرید ملک ، امکان واردات و صادرات در کشور عراق، امکان عضویت در اتحادیه ها شرکت نماید. البته برای ثبت شرکت در عراق مدارک رسمی شما باید به زبان عربی ترجمه شود. ضمن اینکه ثبت شرکت در عراق مزایای زیاد دیگری هم دارد که تا به این اندازه بسنده می شود. در مورد هزینه ثبت شرکت در عراق نیز بخاطر نوسانات دلار در ایران برای ایرانیها با نوسانات همراه است. کارهای تأسیساتی زیادی برای تکنسین ها از جمله جوشکاری  و برقکاری وجود دارد، افرادی که می خواهند می توانند در این زمینه فعالیت نمایند. البته کارهای  تأسیساتی زیادی مثل دکوراسیون، کابینت سازی، کمد دیواری ، میکانیکی وجود دارد که می توانید در این زمینه فعالیت نمائید.

ثبت شرکت یک کار حقوقی است

ثبت شرکت در عراق یک کار حقوقی است. قطعا ثبت شرکت باید توسط یک وکیل حقوقی انجام گردد  و خود شرکت باید یک وکیل داشته باشد، البته الزام نیست اما سرعت و کیفیت شرکت را بالا می برد. لذا برای ورود به کار پیمانکاری  و تجاری آنهم در حد بین المللی  با یک وکیل حقوقی  برجسته و خبره  به مسائل قانونی تماس گرفته  و از او مشاوره دریافت کنید . سعی کنید تمام کارهای حقوقی را به او بدهید،  تا ثبت شرکت شما را انجام دهد. کار تجارت یک کار حقوقی است و در کنارآن یک کار اقتصادی به شمار می آید ولی باید توسط حقوقدان ها ثبت شودکشور ایران وکلای برجسته و خوبی دارد و تا حدودی از وکلای عراقی بالاتر می باشند.

بیشتر بخوانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.