ثبت شرکت

مناسب ترین کشورها برای ثبت شرکت کدامند؟

مناسب ترین کشورها برای ثبت شرکت کدامند؟

ممکن است این سوال پیش بیاید که مناسب ترین کشورها برای ثبت شرکت کدامند؟ چگونه می توان این کشورها را شناسایی کرد؟ 

هرساله در سطح جهان نظرسنجی هایی برگزار می شود تا برترین و بهترین کشور های جهان مشخص می شود. برترین و بهترین کشور های جهان بر اساس 65 ویژگی که مهمترین آنها شامل(شادی، تحصیلات، امنیت، آزادی، اقتصاد و غیره) است، مشخص می شود.

بر اساس این معیار ها و نظرسنجی ها کشور سوئیس برای 5 بار متوالی به عنوان بهترین کشور جهان انتخاب شده است و مردم این کشور جزء خوشحال ترین کشورهای جهان هستند.

برترین کشورهای جهان

لیستی که سازمان جهانی منتشر کرده به شرح زیر است که کشور های زیر رتبه 1 تا 29 را به عنوان برترین کشور های جهان مشخص کرده است.

 

1 کانادا 16 ایتالیا
2 ژاپن 17 چین
3 آلمان 18 فنلاند
4 سوئیس 19 اسپانیا
5 استرالیا 20 بلژیک
6 آمریکا 21 اتریش
7 نیوزلند 22 امارات متحده عربی
8 انگلیس 23 ایرلند
9 سوئد 24 روسیه
10 هلند 25 هند
11 فرانسه 26 برزیل
12 دانمارک 27 یونان
13 نروژ 28 تایلند
14 سنگاپور 29 پرتقال
15 کره جنوبی 30

 

 

 

حالا ممکن است این سوال پیش بیاید که کدام کشورها توسعه یافته است.

کشور های توسعه یافته

امروزه شاهد این هستیم که کشورهای جهان به چند گروه تقسیم شده اند. این گروه ها با عنوان های توسعه یافته، صنعتی، رشد یافته و غیره شناخته شده است. مقیاس این گروه بندی بر اساس عوامل دقیقی است که تعیین می کند، آن کشور چه رتبه ایی در جهان دارد.

یکی از مهم ترین این معیار ها سرانه درآمد است، بر این اساس هر کشوری که نرخ سرانه آن بالاتر باشد توسعه یافته شناخته می شود. یکی دیگر از این عوامل، صنعتی بودن است. از جمله عواملی که به تازگی در میان این عوامل قرار گرفته است، شاخص توسعه انسانی بوده که نقش مهمی در میان معیار ها دارد.

این معیار بر اساس امید به زندگی، سطح آموزش و سواد به وجود می آید. کشورهایی که در این زمینه بهتر باشند، توسعه یافتگی بیشتری دارند.

حال ممکن است این سوال به وجود بیاید که چگونه متوجه شویم که کدام کشور برای فعالیت اقتصادی بهتر است؟ ما در اینجا با ارائه این مطالب کمک می کنیم که به سوالات در ذهن شما پاسخ داده شود.

بهترین کشورها برای ثبت شرکت کدامند؟

در اینجا قرار است به بررسی بهترین کشورها برای ثبت شرکت بپردازیم و به سوالاتی از جمله بهترین کشورها برای ثبت شرکت کدامند؟ چگونه می شود در این کشور ها شرکتی را ثبت کرد؟

بهترین این کشورها، کشوری است که از لحاظ اقتصادی، فرهنگی و روابط و خیلی معیار های دیگر قوی باشد تا بتوان به نتیجه دلخواه خود رسید. برای گسترش یافتن فعالیت در سطح بین الملل باید هدفی داشت، که یکی از مهمترین این اهداف فعالیت اقتصادی و تجاری است.

در ایران شرکت های موفقی وجود دارد که در جهت گسترش  فعالیت در عرصه های ایران و جهان به مسیر خود ادامه می دهند و به کسب و کار خود می پردازند.

از مهمترین دغدغه های افرادی که اقدام به ثبت شرکت در خارج از کشور می کنند، انتخاب درست کشور است. ما در این مقاله قصد داریم به افرادی که می خواهند شرکتی را در کشور دیگر ثبت کنند، کمک کنیم.

یکی از راهکار های رایج برای اخذ اقامت در کشور دیگر، ثبت شرکت است. زمانی که فردی اقدام به ثبت شرکت در کشور دیگر می کند، ابتدا باید ضوابط و قوانین کشور مورد نظر را بررسی کرد تا بتوان به هدف یا خواسته خود با ثبت شرکت رسید.

در ادامه قرار است به بررسی ثبت شرکت در کشورهای گرجستان، اسلواکی، اسپانیا، مجارستان، لهستان می پردازیم.

گرجستان: یکی از پیشرفته ترین و قوی ترین کشور های جهان در امر اقتصاد، کشور گرجستان است. گرجستان در میان دو قاره آسیا و اروپا قرار دارد. پایتخت این کشور شهر تفلیس است که عضو اتحادیه اروپا و ناتو می باشد. این کشور برای ایرانیان خدمات ویژه ای فراهم آورده است و به همین دلیل توریست های ایرانی زیادی به این کشور مهاجرت می کنند. در نتیجه این کشور برای کسب و کار و ثبت شرکت مناسب است و متقاضیان زیادی برای ثبت شرکت دارد.

مجارستان: یکی از پر متقاضی ترین کشور های دنیا برای ثبت شرکت، کشور مجارستان است. این کشور در اروپا قرار دارد و منطقه امن برای دارایی و پول محسوب می شود. با ثبت شرکت در این کشور می توان برای خود و خانواده خود اقامت گرفت.

اسپانیا: از جمله کشور های موفق برای ثبت شرکت در جهان اسپانیا است. سالانه افراد زیادی برای ثبت شرکت تجاری یا غیر تجاری به این کشور می روند زیرا دولت اسپانیا از این موضوع حمایت ویژه ای می کند و نیاز به پول زیادی ندارد. این کشور جز 13 اقتصاد بزرگ در جهان، 5 اقتصاد بزرگ در اروپا و 4 قدرت بزرگ در منطقه یورو است.

اسلواکی: در هر سال افراد زیادی از تمام نقاط جهان برای کارهای متفاوت و هدف های مختلف وارد این کشور می شوند. با ثبت شرکت در این کشور از امتیاز های مختلفی از جمله اقامت، حقوق شهروندی و غیره برخوردار می شوند.

لهستان: یکی دیگر از کشور های برتر در امر ثبت شرکت در جهان کشور لهستان است. این کشور هم مانند سایر کشور های نامبرده با ثبت شرکت از حقوق شهروندی و اقامت برخوردار می شوند. این کشور سریع ترین و بهترین نوع اقامت را برای کسانی که شرکت ثبت می کنند فراهم می کند.

در کشور های نام برده می توانید با سهولت و در زمانی کمتر از 6 ماه شرکت خود را ثبت کنید و به سوددهی برسید، اما قبل از این کار بهتر است ابتدا به صورت کامل و دقیق در مورد این مسائل اطلاعاتی به دست آورید تا به نتیجه دلخواه برسید. ما در این مقاله سعی کردیم به همه سوالات شما پاسخ داده شود.

بیشتر بخوانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.