ثبت شرکت نفت و گاز
ثبت شرکت

ثبت شرکت نفت و گاز(راهنما و مشاوره رایگان)

بهترین راه برای ثبت شرکت نفت و گاز چیست؟

برای فعالیت اقتصادی  و ثبت شرکت نفت و گاز  به مشاوره از کارشناس حقوقی نیاز می باشد.  قطعا برای ثبت شرکت خود مراحل اداری را باید انجام دهید.  ثبت شرکت در نفت و گاز از مزایا و درآمد ویژه ای برخوردار می باشد. اگر به کار اقتصادی علاقه مند هستید حتما وارد این کار شده  تا از سود کلان بهره مند شوید. قطعا شرکت  ثبت شده،  تضمین کننده  اعتبار و تعهدات مرتبط با حوزه کاری شما خواهد بود. فعالیت اقتصادی  سود آور و پایدار بر هویت و ارزش شما می افزاید. براساس قوانین شرکت در فعالیت اقتصادی در گاز و نفت  به این شکل است که حتما باید شرکت شما به ثبت رسیده باشد. ضمن اینکه این شرکت باید بصورت شراکتی باشد.

زمانی که ثبت شرکت نفت و گاز  شما انجام شد، می توانید کارهای بزرگ و کوچک عمرانی تحویل بگیرید. علاوه بر آن در قالب پیمانکاری  در فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و آموزشی شرکت نمایید. درست است که شرکت شما در نفت و گاز به ثبت رسیده است، اما شما می توانید به عنوان شخصیت حقوقی در زمینه آموزشی و فرهنگی فعالیت داشته باشید.

در مفهوم عرفی و عامیانه ثبت شرکت نفت و گاز همان مفهوم شراکت در فعالیت های اجتماعی و عمرانی و اقتصادی است. بنابراین شما به عنوان یک شخصیت حقوقی معتبر می توانید در همه امور اجتماعی  مشارکت قانونی و معتبر داشته باشید. شرکت شما می تواند با تمامی ارگان ها و سازمان ها و ادارات  دولتی و غیر دولتی قرارداد منعقد کند. علاوه بر آن شرکت شما می تواند در تمامی  مناقصات و مزایده ها شرکت نماید. همچنین شرکت ثبت شما می تواند از تسهیلات بانکی استفاده کند و از مزایای دریافت وام جهت فعالیتهای اقتصادی بهره مند شود. پس از اتمام کار با توجه به میزان سهم هریک از آنها و درصد سرمایه گذاری، سود حاصل از سرمایه گذاری پرداخت گردد.

ایده و تجربه در مدیریت شرکت:

 دولت در راستای حمایت از تولید ملی و فرهنگ سازی در جامعه و حمایت از بخش خصوصی منطبق با  اصل ۴۴ قانون اساسی و در جهت کار آفرینی و ایجاد کسب و کار  از شرکت های خصوصی حمایت می کند. ثبت شرکت نفت و گاز توسط افراد کارشناسان مجرب انجام می شود. با تحویل مدارک مورد نیاز می توانید به این مهم دست پیدا کنید.

مراحل ثبت شرکت نفت و گاز:

امانتداری در حفظ اطلاعات از تجربیات ثبت شرکت نفت و گاز و از اخلاق  کارشناسان حقوقی  است. نحوه خدمات دهی در زمینه اعتماد سازی شرکت با مشتریان، ارتباط قوی برقرار کرده و در جهت سهل الوصول بودن عملیات ثبت شرکت از راه سایت در این زمینه مانند ثبت شرکت ها ی محدود و سهامی خاص و سهامی عام، کارشناسان مجرب را پاسخگو قرار داده تا در جهت گسترش و پیشرفت افزایش یابد.

هزینه ثبت شرکت نفت و گاز زیاد نیست و هر فردی در هر سطحی می تواند این شرکت را به ثبت برساند.  با شرکا و بین اعضا قراردادی منعقد کند و یک مجمع حقوقی و حقیقی تجاری منطبق سرمایه ی موجود تشکیل و سود حاصل از درآمد بین آنها تقسیم کند. شما می توانید از وکیل حقوقی و یا سامانه اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری مراحل کار را آغاز کنید.

 اهمیت ثبت شرکت برای این است که یک شخص حقیقی نمی تواند با نام خودش در مناقصه و مزایده شرکت نماید و باید تحت عنوان شرکت ثبتی بصورت پیمانکار مشارکت نماید. پیمانکار تحت عنوان مدیر شرکت شخصیت حقوقی محسوب می شود و امضاء او معتبر خواهد بود. شرکت های دانش بنیان، شرکت سهامی خاص و شرکت سهامی خاص از جمله شرکت های معتبر و پر رقیب هستند که در کنار همدیگر به فعالیت اقتصادی می پردازند.  برای رسیدن به سرعت می توانید شرکت آماده خریداری کنید و مانع قانونی وجود ندارد. نام، مشخصات شرکت و آدرس قابل تغییر است تبدیل شرکت با مسئولیت محدود به شرکت سهامی خاص وجود دارد.

مزیت ثبت شرکت نفت و گاز:

ثبت شرکت نفت و گاز مزیت های فراوانی دارد. از جمله این مزیت ها دریافت کسب مجوز برای کارهای اقتصادی و بازرگانی و نظارت بر این حیطه و از طرفی پرداخت مالیات و جلوگیری از رقابت ناسالم اقتصادی   محسوب می باشد. از امتیازات ثبت شرکت دریافت کد و کارت بازرگانی و شماره اقتصادی است. طبق قانون وزارت  دارایی و وزارت اقتصادی جهت ثبت شرکت و دریافت کد و اساسنامه فعالیت می توانند همکاری و نظارت کنند. شرکتهایی نام های آنان ثبت می شود که قبلا مجوز دریافت کرده باشند. جهت ثبت شرکت بعد از دریافت مجوز سه ماه خواهد بود. البته برای شرکتهایی که نام سهامی عام است شش ماه می باشد.

دقت کنید که  در ثبت شرکت نفت و گاز فرق اسم با اسم قبلی، پسوند حذف یا جمع قابل ثبت نمی باشد. کلمه های گمراه کننده و شبیه به اسمی که مربوط به دولت باشد مانند نیروی انتظامی و ارتش فقط برای افرادی که از سوی دولت مجوز دارند ثبت خواهد شد.

مزایای شرکت در مناقصه نفت و گاز:

ثبت شرکت نفت و گاز از درآمد بالا و سود دهی خاصی برخوردار می باشد. امروز اکثر بودجه کشور از این وزارت تامین می شود. افرادی که در شرکت نفت مشغول به کار هستند از مزایا و درآمد خوبی برخوردار می باشند. کارمندان و کارگران شرکت نفت و گاز از همه ادارات دیگر دریافتی بیشتری دارند،  بنابراین انعقاد قرارداد و معامله با شرکت نفت و گاز مزایا و سود دهی خوبی خواهد داشت. لذا ثبت شرکت نفت و گاز باعث درآمد زایی شما خواهد شد.

 البته در هنگام شرکت در مناقصه و اعلام قیمت برای دریافت کار عجولانه عمل نکنید و سعی کنید که با حساب و کتاب دقیق وارد فعالیت اقتصادی شوید. ترس از شکست در مناقصه نباید باعث شود که شما قیمت کمتر اعلام کنید. مخصوصا برای فعالیت های کلان و طولانی مدت حتما باید اضافه حقوق کارگران و بیمه آنها و نوسانات قیمت مصالح و هزینه نقل و انتقالات و غذای کارگران را محاسبه نمایید. از طرفی عیدی کارگران را نیز در نظر بگیرید و سعی کنید قیمت مناسب و با حساب و کتاب دقیق وارد شوید.

بیشتر بخوانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.